• Razon Security

  Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Razon Solution
 • Razon Security

  Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Razon Solution
 • Razon Security

  Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Razon Solution

RAZON SECURITY - USŁUGI PORZĄDKOWE

Profesjonalne i kompleksowe sprzątanie

Oferta obejmuje:

 • umiejętność zatrudnienia ludzi, którzy dobrze znają się na wykonywanej pracy
 • ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników przez ich udział w szkoleniach
 • używanie do pracy tylko środków czystości z profesjonalnych linii produktów zapewniających doskonałe i bezkompromisowe działanie a przy tym ochronę dla powierzchni
 • czystość i higiena na najwyższum poziomie
 • wysoka jakość wykonywanych usług (posadzek wykładzin itp
 • skuteczny nadzór i stała kontrola wyników
 • Sprzątanie pomieszczeń biurowych

        W czystym biurze przebywa się i pracuje efektywniej gdy jest czysto i przyjemnie. Pracownicy mogą skoncentrować się na pracy i obowiązkach. Poza utrzymaniem czystości zajmujemy się zaopatrzeniem w środki czystości takie jak: papier toaletowy, ręczniki, mydła w płynie, zasobniki oraz pozostałe potrzebne rzeczy do prawidłowego funkcjonowania biura.


  Sprzątanie hal produkcyjnych i zaplecza

        Używając bardzo dobrej jakości maszyn i profesjonalnych środków czystości oraz chemii do mycia posadzki sprawimy, że posadzki w zakładach będą odpowiednio przygotowane do pracy ewentualnie licznych kontroli w zależności od branży takich jak, zakłady przemysłowe, obiekty handlowe i biurowe, branża spożywcza.

  Serwis Codzienny

  W ramach naszej współpracy przeanalizujemy Państwa potrzeby. Zorganizujemy audyt w celu poznania aktualnego stanu utrzymania czystości I poznania całkowitej powierzchni podlegającej sprzątaniu. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy sprzęt oraz odpowiednie środki czystości i chemię wykorzystanej na Państwa obiekty. Natomiast serwis sprzątający zostanie odpowiednio przeszkolony i dopasowany do Państwa Firmy i systematycznie odbywający szkolenia okresowe aby odpowiednio zachować prawidłowy stan czystości.      

  Utrzymanie terenów zewnętrznych

        Zapewniamy Państwu całoroczne sprzątanie terenów zewnętrznych w tym zamiatanie, opróżnianie koszy, wymiana worków, itp. Dbamy o roślinność, eliminujemy wszelakiego rodzaju niepożądane chwasty, uzupełniamy korę, zamiatamy liście. W okresie zimowym odśnieżamy tereny zewnętrzne komunikacyjne oraz chodniki.

  Sprzątanie terenów zewnętrznych możemy zrealizować jako jednorazową usługę lub stałe zlecenie rozciągnięte na cały rok dostosowując zakres usług do potrzeb pory roku.